Doriti un Film Anume - Pagina 2 - Forum

Cele Mai Tari Filme VHS

Meniu site
Facebook
Vizitatori
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
Pagina 2 din 8«123478»
Forum » Sa vorbim despre Filmele Vechi » Cereti Filme Vechi » Doriti un Film Anume (Puteti sa scrieti aici pe forum de Film doriti)
Doriti un Film Anume
VianelloVEData: Miercuri, 2011-12-28, 1:03 AM | Mesaj # 16
Soldat
Grup: Users
Reputaţie: 0
Stare: Offline
DA,STIMATE FRATIOARE... , MULTUMESC PTR. COBRA SE INTOARCE... si din acele 5 filme despre care ti-am scris mai sus, daca mai ai sa-mi mai gasesti ceva (macar subtitrarea la Shaolin provoaca Ninja), deoarece acest film, l-am cumparat deja de la cineva din Venetia... dar fara subtitrare in romana... Iar Cei 7 Fantastici, este si acela un film superb (pacat ca nu ai auzit de el...l-am vazut acum vreo 17 ani...)... si inca ceva, te rog, d-nule Agent... subtitrarea la filmul meu preferat, din tot ce ai pe acest site... La filmul LUPTATORII DIN VALEA MISTERIOASA... te rog, mult, fa-o rost, iar cand ai gasit-o, anunta-ma... si spune-mi, in ce calitate ai acest film de vanzare > VHS (sau VHS-Rip) sau DVD (sau DVD-Rip), ca sunt interesat sa-l cumpar, doar la o calitate buna, si doar cu subtitrarea inclusa in romana... (Oricum, eu, am acest film in colectia mea, doar ca e la o rezolutie mica de 260 pixelli... si nu se vede foarte clar filmul... asta-i tot, deocamdata... Succes la toate, Agentule!

Added (2011-12-28, 1:03 AM)
---------------------------------------------
DA,STIMATE FRATIOARE... , MULTUMESC PTR. COBRA SE INTOARCE... si din acele 5 filme despre care ti-am scris mai sus, daca mai ai sa-mi mai gasesti ceva (macar subtitrarea la Shaolin provoaca Ninja), deoarece acest film, l-am cumparat deja de la cineva din Venetia... dar fara subtitrare in romana... Iar Cei 7 Fantastici, este si acela un film superb (pacat ca nu ai auzit de el...l-am vazut acum vreo 17 ani...)... si inca ceva, te rog, d-nule Agent... subtitrarea la filmul meu preferat, din tot ce ai pe acest site... La filmul LUPTATORII DIN VALEA MISTERIOASA... te rog, mult, fa-o rost, iar cand ai gasit-o, anunta-ma... si spune-mi, in ce calitate ai acest film de vanzare > VHS (sau VHS-Rip) sau DVD (sau DVD-Rip), ca sunt interesat sa-l cumpar, doar la o calitate buna, si doar cu subtitrarea inclusa in romana... (Oricum, eu, am acest film in colectia mea, doar ca e la o rezolutie mica de 260 pixelli... si nu se vede foarte clar filmul... asta-i tot, deocamdata... Succes la toate, Agentule!

ConteleData: Miercuri, 2011-12-28, 11:43 PM | Mesaj # 17
Locotenent colonel
Grup: Administrators
Reputaţie: 1
O sa incerc sa il gasesc,dar acum sunt foarte ocupat,lucrez la altele filme.

ConteleData: Joi, 2011-12-29, 7:31 PM | Mesaj # 18
Locotenent colonel
Uite asta este filmul Shaolin provoaca Ninja http://www.youtube.com/watch?v=jDnOrShHSWM

iubaretuData: Joi, 2012-01-05, 11:31 PM | Mesaj # 19
Soldat
despre RACHETA ALBA stie cineva ????? vreau sa-l revad si daca se poate un film vechi indian IUBIRE FARA SOARE eram copil cand am vazut filmu asta la cinema l-am cautat peste tot dar nu-l gasesc daca postati unul din aceste 2 filme va multumesc mult.! oricum
sunteti tari ce filme am re
gasit pe acest site!!!

ConteleData: Vineri, 2012-01-06, 8:17 PM | Mesaj # 20
Locotenent colonel
Da stiu de racheta alba dar deocamdata ma mai gandesc daca sa postez filme romanesti sau nu,iar iubire fara soare imi trebuie titlul lui macar in limba engleza,ca asa in romana nu il gasesc.

iubaretuData: Sâmbătă, 2012-02-04, 1:32 AM | Mesaj # 21
Soldat
sal agentul am cerut si eu filmul racheta alba serial romanesc din copilarie te rog mult dak poti sa il postezi esti ff tare dar sunt sigur k nici tu nu poti sa-l faci rost, am cautat pe tot netu am incercat tot ce e posibil dar nu am dat de el decat de trailer si atat baga-l si imi demonstrezi k esti cel mai bun

ConteleData: Luni, 2012-02-06, 9:04 AM | Mesaj # 22
Locotenent colonel
Am gasit doar ultimile 3 ep a serialului racheta alba celalate ep nu se gasesc.

CLASE44Data: Marţi, 2012-02-07, 4:05 PM | Mesaj # 23
Soldat
buna ma bucur ca am dat de site-ul d--voastra....as dori sa vad filmul "YES,GIORGIO" cu Luciano Pavarotti.......sau macar traducerea lui in limba romana,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,multumesc anticipat

ConteleData: Marţi, 2012-02-07, 5:43 PM | Mesaj # 24
Locotenent colonel
imi pare rau nu are subtitrare in nici o limba,filmul se gaseste pe net.

CLASE44Data: Miercuri, 2012-02-08, 8:16 PM | Mesaj # 25
Soldat
multumesc pt raspuns.......dar CONTELE nu imi poate fcae o subtitrare?........

ConteleData: Joi, 2012-02-09, 6:08 AM | Mesaj # 26
Locotenent colonel
Eu sunt contele,si eu sunt singurul care pune filmele pe siteul asta si este cam greu macar daca mai aveam cativa care sa ma ajute,dar asta este fac si eu ce pot, macar daca as castiga ceva de pe urma asta dar nu castig nimic o fac din pasiune,domnule daca avea o subtitrare flmul in orice limba nu conta asa o mai faceam dar sa o fac de la 0 imi ia mult timp si plus de asta mai lucrez la cateva filme acum.

dikkaData: Sâmbătă, 2012-02-11, 11:00 PM | Mesaj # 27
Soldat
Salutare, as dori si eu daca se poate, filmul Deadly Prey (1987). Multumesc.

ConteleData: Duminică, 2012-02-12, 3:18 AM | Mesaj # 28
Locotenent colonel
Pai l-am pus pe site filmul Deadly Prey (1987)

dikkaData: Duminică, 2012-02-12, 3:09 PM | Mesaj # 29
Soldat
L-am gasit ,se numeste ,,Prada Mortala`` biggrin ,nu credeam ca o sa-l mai revad vreodata.
Multumesc mult !!!

ConteleData: Duminică, 2012-02-12, 10:04 PM | Mesaj # 30
Locotenent colonel
Cu placere

Forum » Sa vorbim despre Filmele Vechi » Cereti Filme Vechi » Doriti un Film Anume (Puteti sa scrieti aici pe forum de Film doriti)
Pagina 2 din 8«123478»
Căutare:

Forma Intrarii

Bine ati venit pe REVEZIFILMEVHS.UCOZ.COM. Vă rugăm să va înregistraţi sau sa va logati!

Cautare...
Diffusé par Adcash
Statistica

Copyright MyCorp © 2016