Doriti un Film Anume - Pagina 4 - Forum

Cele Mai Tari Filme VHS

Meniu site
Facebook
Vizitatori
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
Pagina 4 din 8«12345678»
Forum » Sa vorbim despre Filmele Vechi » Cereti Filme Vechi » Doriti un Film Anume (Puteti sa scrieti aici pe forum de Film doriti)
Doriti un Film Anume
verdeData: Vineri, 2012-06-22, 7:50 PM | Mesaj # 46
Soldat
Grup: Users
Reputaţie: 0
Stare: Offline
salut daca poti baga filmu acesta are 2 parti ca a 3 ia este urata se numeste God of Gamblers super prima parte si a 2 dar a treia este cam naspa ms frumos esti cel mai tare cu aceste filme VHS. Felicitari

ConteleData: Miercuri, 2012-07-11, 5:07 PM | Mesaj # 47
Locotenent colonel
Grup: Administrators
Reputaţie: 1
sa vad ce pot face,din pacate nu are sub in romana,trebuie tradus

maldiniData: Miercuri, 2012-08-01, 4:54 PM | Mesaj # 48
Soldat
Salut as dori si eu daca se poate pe viitor sa bagati filmul The Super Ninja si filme cu cynthia khan

ConteleData: Miercuri, 2012-08-01, 5:39 PM | Mesaj # 49
Locotenent colonel
Ok, sa vad ce pot face

maldiniData: Miercuri, 2012-08-01, 8:16 PM | Mesaj # 50
Soldat
Quote (Agentul)
Ok, sa vad ce pot face

Ok mersi mult ,si mai sunt si filme precum Tiger Cage 1,2 sau China Obrien 1,2

ConteleData: Miercuri, 2012-08-01, 8:38 PM | Mesaj # 51
Locotenent colonel
Chiar acum traduc the super ninja, de cele cu Cynthia Rothrock o sa se ocupe colegul meu.

maldiniData: Duminică, 2012-08-05, 2:00 PM | Mesaj # 52
Soldat
As mai adauga si filmul Sandokan Tigrul Malaeziei ,dar cel care a fost pe ecrane mi se pare ca este din 1976 si are 6 parti ,se gaseste si subtitrare in romana

aslanData: Vineri, 2012-08-10, 8:57 PM | Mesaj # 53
Soldat
caut un film cu Cynthia Khan se cheama In The Line Of Duty 5: In The Beginning ,l-am vazut prin anii '90 pe pro7 si de atunci nu mai stiu nimic de el. Pe you tube nu sunt decat cateva secvente din film http://www.youtube.com/watch?v=aS-3VmmHAq4 dar pe mine ma intereseaza lupta de la sfarsitul filmului care este super tare. Cu sau fara subtitrare ar fi bine venit,iata mai multe date despre film http://www.alex-in-wonderland.com/MovieReviews/Asian-Q/QueensHigh.html

MULTUMESC!

aslanData: Sâmbătă, 2012-08-11, 9:21 PM | Mesaj # 54
Soldat
Esti tare frate,imi cer scuze dar acolo unde am dat link este trecut doar Queen's High nush daca face parte din seria In the Line of Duty. Culmea pe pagina de imdb nici nu e trecut acest film care ti l-am cerut. In fine,tot ce conteaza este sa pui varianta care crezi tu ca se vede mai bine. Banuiesc ca il voi gasi la filme de actiune. Ar mai fi un film foarte bun care tot asa nu-l gasesc se cheama Women on the Run aici este o secventa http://www.youtube.com/watch?v=Qqae7Cfa-WU&feature=related. Suoer tare l-am vazut prin '95 la cinema si tot asa nu-l gasesc pe nicaieri nu m-ai zic de traducere. Nu-i o graba numai daca sti de film sau ai auzit ceva de el. Oricum multumesc pt filmul de dinainte abia astept sa-l vad. P.S. Chinezii astia sunt ceva de groaza la filme de actiune! biggrin

aslanData: Duminică, 2012-08-12, 1:05 PM | Mesaj # 55
Soldat
Bai,deci esti foarte tare frate,banuiesc ca ai avut o colectie intreaga de filme vhs si acum doresti sa pui cele mai interesante filme aici. Imi este dor de acele filme traduse cu gura gen Irina Margareta Nistor,exista un articol si un interviu cu doamna filmelor vhs povesteste cum a ajuns dansa sa traduca filme daca ai timp poti arunca un ochi aici http://www.cinemagia.ro/stiri/irina-margareta-nistor-eram-convinsa-ca-la-paris-pe-strazi-e-o-muzica-21413/
Mi-ar face o deosebita placere daca ai avea un film in care ea este traducator sa-l urci aici (nu conteaza ce film) doar asa de dragul vocei inconfundabile. Restul te las pe tine sa decizi. Multam fain...

P.S. Este putin trecut de ora 12 si filmul Queen's High sau In The Line Of Duty 5: In The Beginning nu il gasesc ori nu l-ai urcat? Il urci la sectiunea Filme de actiune? Multumesc. Pana apare filmul ma uit la Tiger Claws prima parte cu Cynthia Rothrock si Bolo Yeung,Bolo ramane unul din preferatii mei. Dar Cyntihia are un film impreuna cu cealalata Cyntihia Khan se cheama Yes madam ai tu ceva aici dar e cu Michele Yeoh. Bine asta e pe viitor...

Mesajul a fost editat de către aslan - Duminică, 2012-08-12, 1:17 PM

aslanData: Miercuri, 2012-08-15, 1:42 AM | Mesaj # 56
Soldat
alt film care doresc sa-l vad http://www.youtube.com/watch?v=g4IAe3VmUpk

ConteleData: Miercuri, 2012-08-15, 5:07 AM | Mesaj # 57
Locotenent colonel
il gasesti pe site cool

aslanData: Duminică, 2012-08-19, 2:47 PM | Mesaj # 58
Soldat
gata, este ceea ce cautam,super tare!

Adăugat (2012-08-19, 2:47 PM)
---------------------------------------------
filmul asta il vreau daca il deti http://www.youtube.com/watch?v=-YTIgADRhYA

multumesc!

Mesajul a fost editat de către aslan - Miercuri, 2012-08-15, 9:03 PM

maldiniData: Marţi, 2012-08-21, 10:26 PM | Mesaj # 59
Soldat
Mai bagati cumva Sandokan , China Obrien si filme cu cynthia khan ?

ConteleData: Marţi, 2012-08-21, 11:29 PM | Mesaj # 60
Locotenent colonel
Sa vedem ce gasim

Forum » Sa vorbim despre Filmele Vechi » Cereti Filme Vechi » Doriti un Film Anume (Puteti sa scrieti aici pe forum de Film doriti)
Pagina 4 din 8«12345678»
Căutare:

Forma Intrarii

Bine ati venit pe REVEZIFILMEVHS.UCOZ.COM. Vă rugăm să va înregistraţi sau sa va logati!

Cautare...
Diffusé par Adcash
Statistica

Copyright MyCorp © 2016