Colecti Filme - Forum

Cele Mai Tari Filme VHS

Meniu site
Facebook
Vizitatori
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
Pagina 1 din 212»
Forum » Sa vorbim despre Filmele Vechi » Cereti Filme Vechi » Colecti Filme (Colecti filme)
Colecti Filme
ConteleData: Luni, 2011-10-31, 6:03 AM | Mesaj # 1
Locotenent colonel
Grup: Administrators
Reputaţie: 1
Stare: Offline
In curand colectia Inghetata pe bat, 1-9 Parti.
Spuneti-mi ce parere aveti despre INGHETATA PE BAT ???

papitoiData: Joi, 2011-12-08, 10:40 PM | Mesaj # 2
Soldat
Grup: Users
Reputaţie: 0
salut...caut de foarte mult timp aceste filme...colectia inghetata pe bat 1-9...ideea e ca am gasit pe net cam toate variantele posibile....in limba lor originala,in engleza,in rusa si in germana,,,,cele in rusa erau si dublate dar si inlocuit sonorul si se vedeu cel mai bine...am fost foarte bucuros sa gasesc titrarile facute de tine,dar toate variantele pe care le-am luat nu prea se potrivesc cu titrarea...adica din cele 6 facute pana acum am gasit sa se potriveasca doar la 2,4,5,6 si la 1 si 3 nu...as dori sa stiu pt ce variante se potrivesc titrarile unu si trei si mai ales unde le gasesc sa le pot lua...multumesc anticipat...

ConteleData: Joi, 2011-12-08, 11:35 PM | Mesaj # 3
Locotenent colonel
pentru 1 este varianta in limba germana de 800 MB iar la 3 varianta in limba engleza VHS

papitoiData: Vineri, 2011-12-09, 11:36 PM | Mesaj # 4
Soldat
pfff...pai din cate stiu eu se vad destul de prost acele variante,,,,nu le poti face pt varianta in israeliana?

Added (2011-12-08, 11:57 PM)
---------------------------------------------
SI MAI ALES ,DACA NU POTI,DE UNDE LE IAU ACELE VARIANTE...? UNDE LE-AI GASIT?

Added (2011-12-09, 11:36 PM)
---------------------------------------------
sal...nu imi poate raspunde nimeni cum si unde gasesc variantele bune la care sa se potriveasca titrarile de la inghetata pe bat 1 si 3?

ConteleData: Sâmbătă, 2011-12-10, 0:19 AM | Mesaj # 5
Locotenent colonel
pai eu am facut subtitrarile dupa variantele alea,si apropo subtitrarea de la inghetata pe bat 1 nu am facut-o eu eu am facut si inca fac subtitrarile de la 2-9,si daca vezi ca nu se potrivesc cu ce variante ai tu sincronizeazale nu este asa greu sunt destule programe bune.

ConteleData: Duminică, 2011-12-11, 1:36 AM | Mesaj # 6
Locotenent colonel
Uite frate un site unde gasesti versiunile in limba engleza: http://zerowarez.multiply.com/journal....%2Fitem

papitoiData: Duminică, 2011-12-11, 2:22 AM | Mesaj # 7
Soldat
am intrat pe site-ul recomandat de tine,am luat prima parte ...dar se vad foarte prost fata de variantele originale sau cele in rusa si mai ales titrarile facute de tine nu se potrivesc....ma gandesc ca daca tu ai facut titrarea la partea 3 inseamna ca ai avut si filmul....de unde anume ai luat partea 3 la care se potriveste titrarea facuta de tine?

ConteleData: Duminică, 2011-12-11, 10:08 PM | Mesaj # 8
Locotenent colonel
incearca sa scoti si partea 3 de acolo la aia se potriveste.

papitoiData: Luni, 2011-12-12, 5:56 AM | Mesaj # 9
Soldat
crede-ma ca ma pricep cat de cat...am luat partea a treia in engleza de pe site-ul dat de tine si nu se potriveste decat la inceput...chiar nu imi dau seama ce variante sa mai iau...am luat pt partea a treia 4 variante in toate limbile existente si pt partea intai 3 variante...nici una nu se potriveste...

ConteleData: Luni, 2011-12-12, 6:50 PM | Mesaj # 10
Locotenent colonel
incearca linkul asta sper ca o sa fie varianta buna http://www.filesonic.ro/file....981.avi

papitoiData: Joi, 2011-12-15, 0:05 AM | Mesaj # 11
Soldat
ultimul link dat de tine se potriveste cu titrarea la partea trei...dar inca nu gasesc pe nicaieri varianta in germana de 800 mb care sa se potriveasca cu partea intai....ma poti ajuta?....am toate partile cu titrare cu tot de la 2 la 8 dar partea intai inca nu reusesc sa o gasesc sa se potriveascva la titrarea existenta...

ConteleData: Joi, 2011-12-15, 3:23 AM | Mesaj # 12
Locotenent colonel
ok uite ce fac pentru tine o sa incarc filmul + sub pe unul din site-urile mele,tu nu trebuie decat sa intri sa si il descarci,te coasta doar ceva,sa aduci cati mai multi vizitatori pe site wink

papitoiData: Joi, 2011-12-15, 3:27 AM | Mesaj # 13
Soldat
da,mi se paere corect..o sa le spun la cei care ii cunosc ca merita sa intre pe site-ul recomandat de tine...promit...cand il urci?

ConteleData: Duminică, 2012-02-26, 1:49 AM | Mesaj # 14
Locotenent colonel
cat mai repede cool

andreiradulescu40Data: Joi, 2013-05-02, 0:40 AM | Mesaj # 15
Soldat
Salut.daca se poate as vrea sa vad filmul e atit de aproape fericirea,1978,romanesc,cu diana lupescu

Forum » Sa vorbim despre Filmele Vechi » Cereti Filme Vechi » Colecti Filme (Colecti filme)
Pagina 1 din 212»
Căutare:

Forma Intrarii

Bine ati venit pe REVEZIFILMEVHS.UCOZ.COM. Vă rugăm să va înregistraţi sau sa va logati!

Cautare...
Diffusé par Adcash
Statistica

Copyright MyCorp © 2016